PŘÍBĚHY SKRYTÝCH SVĚTŮ - VÝKLADY KARET pro zvětšení klikněte na obrázek a rolujte dolů

5. kvě, 2021
1. kvě, 2021

ENERGIE DNŮ LÁSKY

Padly nádherné karty, až mě překvapilo jejich souznění. Je neuvěřitelné, jak se zde spojuje sexualita a umění, což je svatý grál neboli ta nejčistší podstata každého z nás.

Na počátku byla výzva, která na vás vnitřně doléhala, abyste vstoupili do neznáma, a vy právě vstupujete. Vstupujete nebo vystupujete na vyšší příčku svého života. Je to cesta za vášní a vy jste na ni připraveni a dokonale vybaveni. Ještě se možná ohlížíte, ale rozhodnutí již padlo a dveře do neznáma jsou dokořán. Máte dojem, že vstupujete do temnoty, ale po chvíli pochopíte, že jste vystoupali na nebe. Smysly se zostří do smyslnosti, prožijete vzrušení z přicházejícího. Pocítíte objetí lásky a život se pro vás stane uměním vášně. Konečně smíte vystoupit z lotosu a projevit se v celé své kráse.

 

 

29. dub, 2021

Dnes vám může pomoci osvětlení momentu či situace, která vám způsobila jakési vnitřní spoutání a nemožnost posunout se ve věci, která vypadala na spadnutí. Došlo zde k zastavení a toto zastavení ač vypadá, že přišlo z venku, je zastavením ze strany vaší duše. Hlavní důvod se vám teprve vyjeví, potřebujete dostat jakýsi vnitřní vhled, inspiraci, osvětlení, které by vám na další cestě scházelo. Z karet je víc než jasné, že na novou příležitost jste již opravdu připraveni, ale co je potřeba, je změna pohledu a poté přesvědčení o sobě samých. Vše vám bude později ukázáno a meče, kterými jste se obrnili, padnou k zemi a cesta bude volná.

 

 

28. dub, 2021

2 pohárů, Fiona – andělské karty

Dnes nám vyšla dvojka pohárů, která je vždy o spojenectví, setkání či opětovných setkání, o lásce a otevřenosti. Mohli jste se setkat nebo trávit den s někým, kdo byl vaší energii přístupný a otevřený přijmout to, co jste dát chtěli. Jednali jste s laskavostí, přístupností, radostí a potěšením. Mohli jste se vnímat obdarováni stejným. Možná se objevilo něco, co vás trošku zarazilo a nezdálo se vám tak úplně v pořádku. Neuzavírejte se tomu, jen buďte obezřetní a poraďte se se svým nitrem, jen ono ví, zda tato otravná myšlenka je založena na pravdivém základě nebo naráží na něco, co má být objeveno. Božské vědomí uvnitř vás je vždy připraveno a pomáhá různými způsoby, třeba je to jeho hlas, který vám říká, že je tu něco zásadního, co byste neměli přehlédnout. A pokud to přehlédnete, nevadí, dostanete novou šanci. Den by podle karet mě proběhnout moc hezky a mělo by vám být pomoženo tak, kde jste potřebovali.

 

 

26. dub, 2021

7 Vůz, Moudrost elfů a víl

Dnešní den možná někam pojedete a ocitnete se v situaci, kdy pocítíte její transformační sílu, protože se vám ukáže vaše vnitřní pravda a odhalí vám vaše skutečné já. Nebo nepojedete nikam pouze pocítíte uvnitř sebe jasný pocit vyrovnanosti vyznačující se svěží čerstvostí a tento pocit vás dovede k uvědomění si toho, kdo ve skutečnosti jste. Navenek si změnu ihned nemusíte uvědomovat ať už v prvním nebo v druhém případě, až nějaké době se podivíte, jak jste srovnaní a v přijetí s čímsi, co ještě nedávno bylo jinak.