Harmonie je slovo, které zní. Zní tím, čím je a to je soulad, sladěnost, souznění. A tak zníme my, když jsme sladěni v sobě.  Když je nám krásně, cítíme klid a spokojenost. Rozladění vyjadřuje v hudbě zvuk, který je nelibý našemu sluchu. Tak je to i s námi. Když jsme rozladěni, tak energeticky vyzařujeme nesoulad, který je znát na naší náladě a rozpoložení.

 

Abychom vyzařovali harmonii, je důležité být smířen sám se sebou a přijímat se v každé roli. Pokud tomu je jinak můžeme se rozhodnout pracovat na přijetí všech svých částí, protože jen tak dojdeme k celistvosti a budeme vyzařovat pohodu a mír kolem sebe.

 

Děláme to stále, snažíme se žít jako harmonické bytosti, jen někdy se nám to nedaří a dostaneme se k myšlence, že bychom potřebovali, aby nás na naší cestě někdo pošoupnul.

 

Jsou věci, které jsou naše, a s těmi si většinou víme rady. Ale pak jsou tu na ně nabalené jiné věci, s kterými si už neporadíme. Tady potřebujeme pomoc někoho, kdo nám tyto vrstvy pomůže odstranit, abychom my se mohli dostat k místům, odkud vychází poznání.

 

TEXTY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JE MOŽNO KOPÍROVAT A SDÍLET JEN S UVEDENÍM ODKAZU NA ZDROJ ČI JMÉNO AUTORA